O nas

O nas

WIZJE PRZEKUWAMY

W RZECZYWISTOŚĆ

3form to proste, funkcjonalne i estetyczne wzornictwo. Łączymy stare rzemiosło z nowymi technologiami, aby zrewolucjonizować przemysł projektowania i wykonywania znaków.

Witaj w świecie 3form!

Formami zajmujemy się na co dzień, choć z charakteru jesteśmy bardzo nieformalni.
Tworzymy zgrany zespół, który przez 10 lat dał się poznać Klientom jako ludzie od zadań specjalnych. U nas nie istnieje „nie da się”. Trudne realizacje stają się naszym wyzwaniem. Zatem śmiało, postaw przed nami kolejne. Obsługujemy zamówienia z Polski, jak i zlecenia międzynarodowe.

Działamy w reklamie

Krótko mówiąc. O naszej pracy możemy mówić godzinami. Chciałbyś nas lepiej poznać? Spotkajmy się w białostockim Showroomie ”BAHIA” przy aromatycznej kawie. Zaprezentujemy Ci nasze najciekawsze produkty. Możesz nas nazywać agencją reklamową, warsztatownią, pracownią, studiem form – i wszystko to będzie prawdą. Działamy szeroko, pochylając się nad każdym zleceniem indywidualnie.

Zmieniamy przestrzeń miast

Żaden znak nie jest zawieszony w próżni. Mamy świadomość tego, że to co produkujemy, staje się integralnym elementem przestrzeni publicznej i wchodzi z nią w relację. To naprawdę rodzi poczucie odpowiedzialności!
Rola znaków w kulturze jest ogromna. One wręcz tworzą i zmieniają miasta, wpływając na świadomość ludzi. Znaki są przecież nośnikami informacji, przywołują emocje (jak wzbudzające sentyment neony, które noszą pamięć pokoleń). Miasto to żywy organizm, a my mamy swój wkład w budowę jego tkanki. Dlatego nasza praca to nie po prostu produkcja form, znaków, materiałów reklamowych. To dialog z przestrzenią, oddziaływanie na estetykę współczesnych metropolii.
Współpracujemy z miejscami, które stają się najmodniejszymi punktami na mapie miast. Wykonujemy oznakowanie i różne formy reklamy dla firm i instytucji m.in. restauracji i kawiarni, hoteli, agencji reklamowych, szkół i przedszkoli. Tworzymy je współpracując z architektami i grafikami, mocno wchodząc w strefę designu.

Co nas wyróżnia:

  • chęć podejmowania zleceń, które wymagają odważnych i kreatywnych wizji
  • doświadczeni inżynierowie i specjaliści zarządzający projektami
  • nowoczesne centrum technologiczno – produkcyjne
  • elastyczne dostosowanie oferty do potrzeb Klienta
  • dostęp do zróżnicowanych surowców
  • wykwalifikowany zespół montażowy

ul. Ciołkowskiego 36
15-545 Białystok, Polska

NIP: 966 195 20 15

Poniedziałek – Piątek
od 8:00 do 16:00

instagram linkedin
fb issuu
PFR
3FORM © 2020 All rights reserved.
Złożenie zamówienia w firmie 3FORM S.C. Lewczuk i Szczerbicki stanowi akceptację regulaminu