Kariera

Firma 3FORM to multidyscyplinarne biuro projektowe oraz producent oryginalnych, niepowtarzalnych form. Realizujemy projekty związane grafiką, reklamą, planowaniem przestrzeni, architekturą wnętrz, drukiem UV i dizajnem.

WYMAGANIA:

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego/niemieckiego
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • kreatywność w działaniu i umiejętność pracy w zespole
  • zmysł techniczny, dobra znajomość Microsoft Excel
  • czynne prawo jazdy kat. B

ZADANIA:

  • analiza potrzeb Klientów i dostosowywanie oferowanych produktów
  • aktywna współpraca z działami firmy, dostawcami towarów i usług
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i obsługa Klientów

CO OFERUJEMY:

  • umowę o pracę oraz twórczą, nieformalną atmosferę pracy
  • premie uzależnione od wyników działu sprzedaży i firmy
  • szkolenia produktowe i możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w różnorodnym, doświadczonym zespole

Wyślij swoje CV na praca@trzyform.pl

ul. Ciołkowskiego 36
15-545 Białystok, Polska

NIP: 966 195 20 15

Poniedziałek – Piątek
od 8:00 do 16:00

instagram linkedin
fb issuu