WNĘTRZA

Masz pomysł na wykończenie wnętrza, ale wciąż szukasz wykonawcy? Pomożemy Ci.

Specjalnie na Twoje życzenie wykonamy: panele szklane, ścianki działowe i ażurowe, fototapety, obrazy, wydruki do szkła, elementy przestrzenne 3D, naklejki na meble czy szablony na ścianę. Nasze produkty charakteryzuje zróżnicowana stylistyka, począwszy od tych o klasycznym wyglądzie, po oryginalne i awangardowe propozycje realizowane na zamówienie. Dlatego oferta skierowana jest zarówno dla Klientów indywidualnych, jak też architektów i projektantów wnętrz.

Zachęcamy do skorzystania z naszego Katalogu Grafik online. Wybierz wzór lub zdjęcie, my dostosujemy je do Twoich potrzeb.

Panele Szklane

Druk na szkle wykorzystywany jest do dekoracji kuchni, łazienki czy szaf przesuwnych. Nadruk utrwalany światłem UV wykonywany jest od spodu tafli szkła dzięki czemu panel jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości – w przeciwieństwie do płytek ceramicznych nie posiada fug i jest idealnie gładki, odporny na wilgoć oraz działanie promieni UV.

Grafika nanoszona jest na szkło w jakości fotograficznej.

Na życzenie Klienta zapewniamy kompleksową usługę od wykonania pomiarów, przygotowania graficznego zdjęcia, druk, docięcie i obróbkę szkła, hartowanie, po transport i montaż. Dla firm zajmujących się bezpośrednią obróbką szkła przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Fototapety

Doskonale wyglądają w różnego rodzaju pomieszczeniach, począwszy od mieszkania, domu, poprzez restauracje, hotele, biura i centra handlowe. Stanowią doskonałą alternatywę dla farb i nadają oryginalny efekt. Laminowanie materiału nada głębię koloru i dodatkowo zabezpieczy wydruk zapewniając świetny wygląd ścian przez wiele lat.

Fototapeta Lateksowa
- gładki papier lateksowy o gramaturze 212 g/m2
- maksymalna szerokość materiału 152cm
- aplikacja przy pomocy kleju do tapet
- sposób klejenia zakładka 1cm

Tapeta Winylowa
- gładka struktura winylowa na podłożu z fizeliny o gramaturze 330g/m2
- maksymalna szerokość materiału 137cm
- aplikacja przy pomocy kleju do tapet
- sposób klejenia zakładka 1cm

Fototapeta samoprzylepna
- maksymalna szerokość materiału 150cm
- własny klej i podkład papierowy
- sposób klejenia zakładka 1cm

Po zalaminowaniu fototapety, można ją zmywać używać delikatnych detergentów.

Obrazy

Doskonały sposób na dekorację każdego wnętrza, idealną pamiątkę lub pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Obrazy i fotografie nadrukowane są na wysoko gatunkowym, bawełnianym płótnie Canvas z widoczną strukturą materiału lub materiale winylowym z gładką strukturą. Produkt gwarantuje trwałość oraz wysoką jakość druku. Ostatnią fazą produkcji jest naciągnięcie płótna lub winylu na blejtramę lub oprawiane w ramę drewnianą. Można również podzielić obraz na kilka części, dzięki czemu nadasz swojej dekoracji ściennej niecodzienny charakter.

Wydruki do szkła laminowanego

Coraz częściej wykorzystywane do dekoracji powierzchni w kuchni, łazience czy szafach przesuwnych. Specjalny materiał Winyl Galss Decor, który jest laminowany między dwie tafle szkła może zostać użyty w podkładzie białym lub zupełnie transparentnym. Na życzenie Klienta zapewniamy kompleksową usługę od wykonania pomiarów, przygotowania graficznego zdjęcia, druk, docięcie i obróbkę szkła, hartowanie, po transport i montaż. Dla firm zajmujących się bezpośrednią obróbką szkła przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Naklejki na meble

Samoprzylepna folia winylowa z klejem i podkładem papierowym (usuwanym podczas naklejania). Materiał idealnie nadaje się do aplikacji na gładkich ścianach, frontach mebli, szaf, drzwi czy szybach. Specjalnie opracowany klej, umożliwia łatwe naklejanie i nie pozostawia śladów po usunięciu naklejki. Laminat podnoszący trwałość wydruku dostępny jest zarówno w opcji matowej jak i połysku. Łatwa aplikacja oraz demontaż. Zalecane próby aplikacji.

Elementy przestrzenne 3D

Formy i kształty wykonujemy z twardej pianki polistyrenowej (XPS) o grubości od 2 do 12 cm, malowanej natryskowo w kolorach z palety RAL. Dodatkowo na froncie możemy umieścić dowolną grafikę, kolorową plexiglass czy aluminium. Do montażu dostarczamy gotowy szablon, a elementy klejone są na taśmę samoprzylepną lub klej montażowy.

Zobacz realizacje >>>