Strony WWW

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie stron internetowych – od projektu graficznego, poprzez jego wdrożenie wraz z systemem zarządzania treścią (CMS), a następnie sprawne prowadzenie, hosting i pozycjonowanie.
Wszystko po to, aby potencjalny odbiorca miał świadomość, że znalazł dokładnie to, czego oczekiwał.

strony internetowe Białystok

Projektowanie stron internetowych

Strona internetowa to część wizerunku firmy. To właśnie tutaj klienci mają pierwszy kontakt z marką i to właśnie od niej zależy jak zostanie oceniona. Zaprojektowana z uwzględnieniem wszystkich wymagań i potrzeb, potrafi przyciągnąć klienta i utrwalić pozytywny wizerunek na długie lata.

sklepy internetowe Białystok

Sklepy internetowe

Dziś coraz częściej decydujemy się na zakupy przez Internet, które okazują się łatwiejsze i szybsze dla konsumenta. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów przy minimalnym wysiłku naszych klientów.
Prosty i intuicyjny panel administracyjny pozwala na bezproblemowe zarządzanie sklepem. W celu usprawnienia działań sprzedaży internetowej proponujemy także szkolenia z zakresu obsługi sklepu internetowego.

Projektowanie stron internetowych

Dostosowanie strony pod urządzenia mobilne

Tworząc nowoczesną i dynamiczną stronę nie zapominamy o użytkownikach tabletów i smartfonów. Poświęcamy wiele uwagi na stworzenie mobilnej wersji witryny (tzw. Responsive Web Design), co ulepsza funkcjonalność oraz wygląd strony niezależnie od urządzenia, z którego będziemy korzystać.

Pozycjonowanie stron internetowych Białystok

Pozycjonowanie i Reklama

Aby przekonać się o tym, jak ważna jest wysoka pozycja w wyszukiwarkach internetowych wystarczy przynajmniej raz samemu z niej skorzystać. Intuicyjnie wybieramy tylko kilka pierwszych odnośników, najczęściej w ogóle nie przechodząc na drugą stronę listy. Prowadzimy kampanie reklamowe w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać przeznaczone na nią środki i uzyskać efekt, który będzie procentował w przyszłości. Naszym zadaniem jest także właściwe pozycjonowanie stron pod daną branżę i jej klientów.