Kasetony i semafory

Kasetony z tworzywa sztucznego

Do produkcji wykorzystujemy systemowe profile aluminiowe, pozwalające na zamontowanie w licu kasetonu przezroczystej lub mlecznobiałej plexi (PMMA). Profile występują w grubościach od 60mm do 140mm co pozwala na lepsze dobranie kasetonu do jego otoczenia. Tył wykonany jest z blachy, do której mocowane jest oświetlenie. Profile aluminiowe mogą być malowane w dowolnym kolorze według palety RAL.

Kasetony winylowe

Wykonany jest ze specjalnych profili aluminiowych pozwalających na zamontowanie w jego wnętrzu oświetlenia oraz lica z materiału winylowego. Na materiale winylowym możemy nadrukować treść reklamy lub wykleić ją z folii samoprzylepnej. Kasetony wykonujemy w wersji jedno lub dwustronnej jako semafory mocowane brzegiem do ściany budynku. Jesteśmy w stanie uzyskać dowolną długość bez konieczność jego łączenia. Możliwość pomalowania profili aluminiowych w dowolnym kolorze według palety RAL.

Kasetony z dibondu

Zastosowanie dibondu do budowy kasetonu daje nam niemal nieograniczone możliwości stworzenia wyjątkowej reklamy. Materiał odporny na zewnętrzne warunki atmosferyczne oraz dość łatwy w obróbce pozwala na zbudowanie kasetonu, liter bryłowych, pylonów, etc. Zastosowanie dibondu na lico kasetonu pozwala na wykorzystanie jego zalet wizualnych. Występuje on w kilku nasyconych nie blaknących w czasie kolorach oraz w ekskluzywnym kolorze aluminium, miedzi lub nawet brązu w wersji szczotkowanej lub błyszczącej. Połączenie dibondu np. z podświetlanymi literami z plexi daje wspaniały efekt.