Druk UV na materiałach płaskich

DRUK

Drukarnia 3form specjalizuje się w druku UV, wielkoformatowym, cyfrowym oraz offsetowym. Obsługujemy zarówno agencje reklamowe, jak i klientów indywidualnych, a wszystkie nasze zlecenia wykonujemy z największą starannością i precyzją. Optymalnie dobrany park maszynowy pozwala na wykonywanie druków doskonałej jakości na każdym podłożu, a nad całością czuwa wykwalifikowany i doświadczony zespół grafików i drukarzy.

Druk UV z białym

Druk UV także z kolorem białym

Dzięki zastosowaniu tuszy utrwalanych promieniowaniem UV, druk odporny jest na czynniki atmosferyczne. Nadaje się zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych.
Hybrydowy ploter drukujący UV oparty na najnowszej głowicy Ricoh Gen5 oferuje niewiarygodnie wysoką jakość 1200x1200dpi oraz precyzyjność druku, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Używane przez nas tusze UV spełniają najwyższe standardy ekologiczne i są przyjazne środowisku. Druk UV jest także bezpieczny dla dzieci. Maszyna drukuje w kolorach CMYK z dodatkowym kolorem białym na większości dostępnych materiałów sztywnych takich jak szkło, PLEXI, dibond, PCW, PET, sklejka, drewno, skóra, płyty meblowe i ceramiczne oraz materiałach elastycznych typu baner, folia, poliester, płótno (canvas) czy papier.

drukarka wielkoformatowa

Druk wielkoformatowy

Wydruki eco-solwentowe są realizowane na szerokiej palecie mediów, takich jak: banery (frontlit, backlit, blockout), siatki mesh, folie samoprzylepne (monomeryczne, polimerowe, wylewane, do podświetleń, one way vision, podłogowe), papiery (billboardowe, citylight, fotograficzne), tekstylia (canvas, flagi).
Dodatkowe laminowanie zabezpiecza obraz przed uszkodzeniami oraz sprawia, że o wiele dłużej zachowuje nasycenie barw. Laminat zabezpiecza aplikacje, takie jak grafiki podłogowe podatne na ścieranie czy grafiki samochodowe, które są narażone na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne.

Specyfikacja przygotowania druku

drukarnia offsetowa Białystok

Druk offsetowy

Technologia offsetowa charakteryzuję się najwyższą jakością druku przy wysokich nakładach. Nasza oferta obejmuje m. in. foldery, katalogi, ulotki, wizytówki, papier firmowy, teczki firmowe, koperty, etykiety, naklejki 3d, afisze i plakaty, karty menu, sklejane bloczki firmowe, kalendarze, zaproszenia, karty rabatowe, biuwary, opakowania, instrukcje i wiele innych.

Druk cyfrowy białsytok

Druk cyfrowy

Tani, szybki i bardzo wydajny druk niskonakładowy. Zlecenia gotowe do odbioru nawet w 24 godziny po złożeniu zamówienia. Możliwość personalizacji oraz wykonania prac o niestandardowych wymiarach i nakładach. Drukujemy na papierze offsetowym i kredowym.